Участь ДП ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка в модернізації системи залпового вогню БМ-21У «Верба»

Модернізована реактивна система залпового вогню БМ-21У «Верба» була розроблена підприємствами-учасниками Державного концерну «Укроборонпром».

Такий комплекс забезпечує автоматизоване горизонтування на місцевості, розрахунок даних стрільби в залежності від топографічних і метеорологічних умов, а також наведення бойової частини на ціль.

Транспортно-заряджальна машина перевозить 80 реактивних снарядів на борту і здатна за короткий період часу поповнити боєкомплект або повністю перезарядити бойову машину.

Перезарядження повного комплексу ракет здійснюється за 10 хвилин механізованим способом. Для цього Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова (ХКБМ) розробило транспортно-заряджальну машину, до складу якої входить блок БКД-120, що здійснює управління роботою електродвигуна ІУС-1,2.

Блок комутації двигуна ІУС-1,2 (БКД-120), розроблений на ДП “Харківському приладобудівному заводі ім. Т.Г. Шевченка”, входить до складу механізму заряджання транспортно-заряджальної машини.

Параметри блоку БКД-120 забезпечують комутацію постійного струму величиною 100 А при роботі електродвигуна в сталому режимі, а також забезпечує комутацію пускових струмів не менше 300А.

Режим роботи блоку – повторно-короткочасний. Напруга комутації 27 В з допуском +1,5 – 4,5 постійного струму. Блок пройшов випробування. Конструкторській документації на цей прилад присвоєна літера «О».

Після проведення випробувань на показники надійності, блоку буде присвоєна літера «О1».

Поділитись в соціальних мережах: