запрошуємо Вас на виставку «Зброя та безпека» в Києві

Щорічна Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання цього року пройде в Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

ДП ХПЗ ім. Шевченка прийме участь в виставці, де представить експозицію приладів власного виробництва.

Запрошуємо Вас відвідати виставку як важливу подію в галузі військового виробництва України.

В цей же час і в цьому ж місці буде проходити ще одна важлива подія –  ХI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ». Це видатний виставковий захід України у сфері авіа промисловості і космічних технологій.

Ці дві виставки пройдуть одночасно напередодні Дня Захисника України.

Саме тому в ці дні, з 9 по 12 жовтня, відвідувачі Міжнародного виставкового центру матимуть можливість відвідати одразу 2 важливих заходи, в яких прийматимуть участь найбільші виробничі підприємства країни, які мають стратегічне значення для України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що перші 2 дня виставки – 9 і 10 жовтня будуть відкриті лише для учасників – підприємств і представників уряду.

11 і 12 жовтня виставковий центр і експозиція обох виставок буде відкрита для всіх відвідувачів.

Державне підприємство “Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка” буде представляти на виставці «Зброя та безпека» свою продукцію військового призначення. Запрошуємо всіх на наш стенд з експозицією, будемо раді зустрічі з Вами!

Адреса виставки «Зброя та безпека»: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15.станція метро «Лівобережна».

Детальніше про виставку 2018: http://www.iec-expo.com.ua/uk/zb-2018.html

Звіт про виставку минулого 2017 року: http://www.iec-expo.com.ua/uk/zb-2017.html

Поділитись в соціальних мережах: